Εθνικό Θέατρο - Ανακοίνωση Προγράμματος Εισαγωγικών Εξετάσεων 2017-2018

Εργαστήρια - Σεμινάρια
Εθνικό Θέατρο - Ανακοίνωση Προγράμματος Εισαγωγικών Εξετάσεων 2017-2018
Σχετικά με την προσέλευση των υποψηφίων στο 1ο γύρο των εισαγωγικών εξετάσεων στη Σχολή του Εθνικού Θεάτρου θα πρέπει να γνωρίζετε ότι:
 
Ως εναρκτήρια ημέρα εξετάσεων ορίζεται η Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2017, στη Δραματική Σχολή του Εθνικού Θεάτρου, Πειραιώς 35-ΟΜΟΝΟΙΑ.
 
Στην εξέταση θα ζητηθεί, ό,τι έχει ήδη ανακοινωθεί.
 
Οι ώρες προσέλευσης είναι αναλυτικά στις αλφαβητικές λίστες.
 
Στη Δραματική Σχολή προσέρχονται μόνον οι υποψήφιοι με άνετα ρούχα και έχοντας μαζί τους ένα μπουκάλι με νερό.
 
ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!
 
Η Διευθύντρια της Δραματικής Σχολής
 
Έλσα Ανδριανού
 
ΚΟΡΙΤΣΙΑ
 
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2017
 
11:30: Αβδελοπούλου Ιωάννα του Χρήστου
11:30: Αγαπίου Νέδη του Σωτηρίου
11:30: Αγγελάκη Αγγελική του Παναγιώτη
11:30: Αγγελή Τζοάνα του Βαγγέλη
11:30: Αγγελοπούλου Ειρήνη του Στυλιανού
11:30: Αγγελοπούλου Ελευθερία του Γεωργίου
12:30: Αγγελούδη Βασιλική του Γαβριήλ
12:30: Αδρασκέλα Καλλιόπη του Νικολάου
12:30: Αθανασιάδη Ευανθία του Ιωάννη
12:30: Ακαμωτάκη Ραφαέλα του Νικολάου
12:30: Αλεξανδρίδου Γεωργία του Βλαδίμηρου
13:30: Αλπανίδου Ελωρίς του Ευαγγέλου
13:30: Άμσελεμ-Τσούμπου Μύριαμ-Αφροδίτη του Μοσέ
13:30: Ανανιάδη Αικατερίνη του Σπυρίδωνος
13:30: Αναστούλη Ναταλία του Θεοδώρου
15:30: Ανδρεάδη Πελαγία του Αθανασίου
15:30: Ανδριά Νεκταρία του Ευαγγέλου
15:30: Ανδριανού Αικατερίνη του Ηλία
15:30: Ανδριολάτου Κλεάνθη του Διονυσίου
16:30: Ανιτσάκη Ιωάννα του Χαράλαμπου
16:30: Ανταμπούφη-Δούμου Καλλιόπη του Νικολάου
16:30: Αποστολοπούλου-Μανιάτη Ευγενία του Περικλή
16:30: Αργυράκη Τατιανή-Σουλτάνα του Γεωργίου
16:30: Αργυριάδη-Ζαφρανίδου Αλίκη του Νικολάου
17:30: Ασπρομάλλη Ευδοκία του Παναγιώτη
17:30: Ασπρου Λυδία του Ιωάννη
17:30: Ατσαλάκη Συμέλα του Γεωργίου
17:30: Ατταλιώτη Σοφία-Μαρία του Ευαγγέλου
17:30: Αχλατζή Ελένη του Κωνσταντίνου
17:30: Αχνιώτου Αλίκη του Στέλιου
 
Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2017
 
11:30: Βάλβη Στυλιανή του Μάρκου
11:30: Βαλιάνου Αδαμαντία-Γλυκερία του Αθανασίου
11:30: Βαρβέρη Γεωργία του Αλεξάνδρου
11:30: Βασιλειάδου Νοεμή του Βασιλείου
11:30: Βελισσάρη Μελπομένη του Σάββα
12:30: Βερέμη Αργυρώ-Ελένη του Γεωργίου
12:30: Βέρρα Ευαγγελία του Παναγιώτη
12:30: Βλάχου Κωνσταντίνα του Γεωργίου
12:30: Βλάχου Μαριεντίνα-Διαμαντίνα του Κωνσταντίνου
13:30: Βοσταντζόγλου Μαρία-Θαλασσινή του Ιωάννη
13:30: Βουλουτάκη Χρυσούλα του Χρήστου
13:30: Βούτση Ελένη του Κωνσταντίνου
14:30: Βυζαρέλη Μαρία του Ιωάννη
14:30: Βώττη Ναταλία του Θεοδώρου
14:30: Γαϊτάνου Δανάη του Ιωάννη
15:30: Γαλάνη Ελένη του Αθανασίου
15:30: Γαλανοπούλου Βιολέττα του Γεωργίου
15:30: Γαργαροπούλου Μαρία του Αναστασίου
15:30: Γάτου Άννα-Μαρία του Δημητρίου
15:30: Γεραλή Μαρία-Ελένη του Αναστασίου
16:30: Γεωρβασάκη-Ηλιοπούλου Νικίτα του Χαρίδημου
16:30: Γεωργάκα Μαρία του Κωνσταντίνου
16:30: Γεωργιάδη Θεοδώρα του Ανδρέα
16:30: Γεωργίλη Ευγενία του Σπυρίδωνος
16:30: Γεωργίου Θεοδώρα του Ανδρέα
17:30: Γεωργοσοπούλου Ναταλία του Γεωργίου
17:30: Γιακεζόγλου Αθηνά του Σάββα
17:30: Γιαλαμά Φιόνα του Θεοδώρου
17:30: Γιαννάκη Σουσσάνα του Αθανασίου
17:30: Γιαννακιτσίδου Ελισάβετ του Βασιλείου
 
Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2017
 
11:30: Γιαννιώτη Μαρία του Φιλίππου
11:30: Γιαννοπούλου Αγάπη-Παρασκευή του Αθανασίου
11:30: Γιάννου Χριστίνα-Ελένη του Γεωργίου
11:30: Γκανάσου Δέσποινα-Δανάη του Αθανασίου
11:30: Γκανιάτσα Φωτεινή του Αλεξάνδρου
12:30: Γκέκα-Κοντζαμάνη Χριστίνα του Νικολάου
12:30: Γκιζώρη Σταυριανή του Αλέξανδρου
12:30: Γκιοντσάρη Πάολα του Παύλη
12:30: Γκιουλεμέ Ξένια-Μαρία του Θεοδώρου
12:30: Γολικίδη Χριστίνα-Άννα του Λάζαρου
13:30: Γρηγοριάδη Μαρίνα του Αλεξάνδρου
13:30: Δαλακλή Βασιλική Κρίνα του Γεωργίου
13:30: Δάμαϊ Σωτήρα του Μάξι
13:30: Δαναδάκη Ευαγγελία του Αθανασίου
13:30: Δανέζη Μαρίνα-Νιόβη του Εμμανουήλ
15:30: Δασκαλάκη Μαρία του Κωνσταντίνου
15:30: Δεμέστιχα Αναστασία του Δημητρίου
15:30: Δένδη Ειρήνη του Ιωάννη
15:30: Δημακοπούλου Αγγελική του Παναγιώτη
15:30: Δημητρακοπούλου Αικατερίνη του Σταύρου
16:30: Δημητροπούλου Ελένη του Χρήστου
16:30: Δημητροπούλου Κατερίνα του Βασιλείου
16:30: Δημοπούλου Δανάη του Αθανασίου
16:30: Διάκου Γεωργία του Νικολάου
16:30: Διαμάντη Κλέα
17:30: Διαμαντοπούλου Βασιλική του Αλεξάνδρου
17:30: Διώχνου Σοφία-Πηνελόπη του Αντωνίου
17:30: Ευαγγέλου Θεοπούλα του Σταύρου
17:30: Ευθυμίου Ιωάννα του Χρήστου
17:30: Ευθυμίου Κωνσταντίνα του Αθανασίου
 
Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Ζαβερδινου Ελένη του Αριστείδη
11:30: Ζάκκα Αικατερίνα-Πελαγία του Ηρακλή
11:30: Ζαλώνη Μαρία του Πολύκαρπου
11:30: Ζαρρή Έλσα του Γεωργίου
11:30: Ζαχαριάδου Ανδριάννα του Ανδρέα
12:30: Ζενέλι Κλεαντίσα του Λαρτσίμ
12:30: Ζησοπούλου Βασιλική-Αναστασία του Παναγιώτη
12:30: Ζουρμπάνου Δροσούλα-Άννα του Ζαφειρίου
12:30: Ζυγομαλά Αριάδνη του Χρήστου
12:30: Ηλία Ελένη-Μαρία του Αναστασίου
13:30: Ηρειώτου Ελευθερία του Νικολάου
13:30: Θαμνοπούλου Νικολέττα του Ιωάννη
13:30: Θανασούλα Χριστίνα του Βασιλείου
13:30: Θεοδωράκη Αργυρώ-Χριστίνα του Σταύρου
13:30: Θεοδωράκη Νικολέττα του Εμμανουήλ
15:30: Θεοδωρέλου Γεωργία του Χρίστου
15:30: Θέου Μαρία του Δημητρίου
15:30: Θεοχάρη Έλσα του Στεφάνου
15:30: Ιθακησίου Αναστασία του Διονυσίου
15:30: Ιωακειμίδου Νίκη του Ευαγγέλου
16:30: Ιωάννου Μαρία του Ιωάννη
16:30: Κάβουρα Νικολέττα-Μαριέτα του Γεωργίου
16:30: Καζάκη Νικολίτσα του Λεωνίδα
16:30: Κακοσαίου Ασημίνα του Νικολάου
17:30: Καλαμίδα Σταυρούλα του Νικολάου
17:30: Καλλιτσάντση Ιωάννα του Ιωάννη
17:30: Κάλτσου Τριανταφυλλιά του Χρήστου
17:30: Καμπανέλλη Κατερίνα του Γιάννη
17:30: Καμπίτση Εμμανουέλα του Χαράλαμπου
 
Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Καντεμνίδη Ναταλία του Αναστασίου
11:30: Καπασκέλη Καλλιρόη του Αποστόλου
11:30: Καποδίστρια Ιωάννα του Κωνσταντίνου
11:30: Καπορρίμο Φραντζέσκα-Διονυσία του Φραγκίσκου
11:30: Καραβάτου Μαγδαληνή του Κωνσταντίνου
12:30: Καραγιάννη Δήμητρα του Δημητρίου
12:30: Καραγιάννη Μελπομένη του Γεωργίου
12:30: Καραγιαννίδου Μαρία του Ιωάννη
12:30: Καραγιώργου Δήμητρα του Δημητρίου
12:30: Καραθανάση Ερατώ του Παρασκευά
13:30: Καραλίδου Σταυρούλα του Νικολάου
13:30: Καραμουσλή Παρασκευή του Αθανασίου
13:30: Καράμπαμπα-Αποστόλου Μελίνα-Σοφία του Γεωργίου
13:30: Καραμπίνα Μαρία του Νικολάου
15:30: Καρανδινάκη Χριστίνα του Κωνσταντίνου
15:30: Καράπτη Στυλιανή του Σταματίου
15:30: Καρυδιά Πετρούλα του Μιχαήλ
15:30: Κασιμάτη Ισαβέλλα του Βασιλείου
15:30: Καστανιά Μυρτώ του Νικολάου
16:30: Κατέχη Ελένη του Χρήστου
16:30: Κατσαρού Αφροδίτη του Ιωάννη
16:30: Κατσικαντάμη Ζαχαρούλα του Χαράλαμπου
16:30: Κατσίρου Στυλιανή του Νικολάου
16:30: Κατσούγκρη Αδαμαντία του Ελευθερίου
17:30: Κέντογλου Σουμέλα του Βασιλείου
17:30: Κεφαλά Αιμιλία του Βασιλείου
17:30: Κεφαλογιάννη Χριστίνα του Εμμανουήλ
17:30: Κιουμουρτζή Κλειώ του Γεωργίου
17:30: Κίτη Πετρίνα του Ιωάννη
 
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Κιτμιρίδου Σοφία του Ηρακλή
11:30: Κλεοβούλου Όλγα του Χριστάκη
11:30: Κοκκινίδου Μαρία του Αβραάμ
11:30: Κοκκίνου Γεωργία του Νικολάου
11:30: Κόκλα Δέσποινα του Ιωάννη
12:30: Κολλίντζα Πηνελόπη του Παναγιώτη
12:30: Κολοκυθά Μαρία του Γεωργίου
12:30: Κόμινου Αμαλία του Σπυρίδωνος
12:30: Κοντογούρη Αικατερίνη του Κωνσταντίνου
12:30: Κοντοχρήστου Αθηνά του Ευαγγέλου
13:30: Κόπακα Άννα του Ιωσήφ
13:30: Κοριαλού Ναυσικά του Ιωάννη
13:30: Κοσμίδου Γεωργία του Θεόδωρου
13:30: Κούλη Βασιλική του Ιωάννη
13:30: Κουμαριώτη Γαβριέλα-Χρυσάνθη του Γεωργίου
15:30: Κουππή Χριστίνα του Ανδρέα
15:30: Κούρου Λυδία του Παναγιώτη
15:30: Κούρου Χρυσάνθη-Μαρία του Ευαγγέλου
15:30: Κουρουπάκη Σώζουσα του Γεωργίου
15:30: Κουτσιούρη Ιωάννα του Αθανασίου
16:30: Κουτσοχιώνη Μαρία-Αθηνά του Κωνσταντίνου
16:30: Κρόγκου Αναστασία του Πέτρου
16:30: Κυπραίου Αικατερίνη-Γεωργία του Σταύρου
16:30: Κυρώζη Μαρία του Ευαγγέλου
16:30: Κωνσταντινίδου Νίκη του Κωνσταντίνου
17:30: Κωνσταντίνου Άννα-Μαρία του Γεωργίου
17:30: Κωνσταντίνου Ιωάννα του Τραϊανού
17:30: Κωνσταντίνου Μαρία του Αυγουστίνου
17:30: Κωστελίδου Φανή του Σταύρου
 
Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Λάβδα Δέσποινα του Βασιλείου
11:30: Λαγγίδου Χρυσή-Μαρία του Σταύρου
11:30: Λαγωνικάκου Γεωργία-Μαρία του Σταύρου
11:30: Λαδικού Εμέλια-Στράτη του Νικολάου
11:30: Λαζαρή Λαμπρινή του Στυλιανού
12:30: Λαμπάρα Βιολέτα του Δημητρίου
12:30: Λαμπρινάκου Πετρούλα-Θεοδώρα του Νικολάου
12:30: Λασηθιωτάκη Αικατερίνη του Μιχαήλ
12:30: Λασκαρίδου Κλεοπάτρα του Κρέοντος
12:30: Λαφαζάνη Ειρήνη του Παναγιώτη
13:30: Λεβέτσιου Ελευθερία του Ευαγγέλου
13:30: Λεγάκη Κυριακή του Ιωάννη
13:30: Λελόβα Μυρτώ-Κασσιανή του Χρήστου
13:30: Λεοντή Αγγελίνα του Νικολάου
13:30: Λεπτοκαροπούλου Άρτεμις του Σπυρίδωνος
15:30: Λεωτσάκου Σταυρούλα του Γεωργίου
15:30: Λιθαδιώτη Παναγιώτα του Σπυρίδωνος
15:30: Λόη Δήμητρα του Στεφάνου
15:30: Λοίζου Σοφία του Σωτήρη
15:30: Λούβαρη-Αμπιγαδόρ Άννα-Λούνα του Βασιλείου
16:30: Λουκά Βενετία του Ιωάννη
16:30: Λουπασάκη Ελευθερία του Ευτυχίου
16:30: Λυκούδη Ελένη-Μελένια του Γερασίμου
16:30: Λύτρα Χριστίνα του Κωνσταντίνου
16:30: Μαγετου Μαρία-Χριστίνα του Κωνσταντίνου
17:30: Μάζη Δήμητρα του Σπυρίδωνος
17:30: Μαθιουλάκη Δανάη-Αναστασία του Σταύρου
17:30: Μαϊδάνογλου Βασιλική του Αντωνίου
17:30: Μακρή-Βαρβούζου Αντιγόνη του Νικολάου
 
Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Μακρυγιάννη Αγγελική του Χρήστου
11:30: Μακρυνάκη Φωτεινή του Ιωσήφ
11:30: Μαμαλάκη Μαρία-Δανάη του Κωνσταντίνου
11:30: Μάμαλη-Οικονόμου Κωνσταντίνα-Πωλίνα-ηλέκτρα του Αχαλλέα
11:30: Μαμμάση Σοφία του Βασιλείου
12:30: Μαμνιόγλους Σαββίνα του Γεωργίου
12:30: Μανιατέα Κωνσταντίνα του Πέτρου
12:30: Μανούσου-Αλεξίου Λήδα-Σπυριδούλα του Χρήστου
12:30: Μαραγκάκη Μαρία του Γεωργίου
12:30: Μαργαριτίδου Μαρία του Κωνσταντίνου
13:30: Μαρκοπούλου-Καϊλίδη Κυριακή του Σταύρου
13:30: Μάρτζιου Μαρία του Αθανασίου
13:30: Μαρτίου Σοφία του Δημητρίου
13:30: Μαυράκη Βαρβάρα του Δημητρίου
13:30: Μαυροπούλου Μαρία του Αθανασίου
15:30: Μαυροπούλου Μαρία-Αγάπη του Γεωργίου
15:30: Μαύρου Άννα-Μαρία του Νικολάου
15:30: Μελαχροινού Ευτυχία-Ελένη του Γεωργίου
15:30: Μελισσινού Ιφιγένεια-Σοφία-Χαρίκλεια του Γεωργίου
15:30: Μεντεσίδου Ζωγραφιά του Θεοφίλου
16:30: Μεσιμερλή Δήμητρα του Ιακώβου
16:30: Μητρά Βασιλική του Γεωργίου
16:30: Μητροπούλου Ειρήνη του Θεμιστιοκλή
16:30: Μητροπούλου Λυγερή του Σπυρίδωνος
17:30: Μητροπούλου Σεμέλη-Μαρία του Ηρακλή
17:30: Μικέδη-Προδρόμου Δανάη του Μιχαήλ
17:30: Μιμιλίδη Ευδοκία του Ανέστη
17:30: Μιχαήλ Κρυστάλ του Κυριάκου
17:30: Μιχαηλίδη Ειρήνη του Μάριου
 
Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Μιχαηλίδου Ελένη του Κωνσταντίνου
11:30: Μοιραλιώτη Ιωάννα του Παναγιώτη
11:30: Μονέδα Ιωάννα του Ιωάννη
11:30: Μοσχολέα Δανάη του Γεωργίου
11:30: Μουζάκη Μαρία-Αικατερίνη του Νικολάου
12:30: Μούρτζη Καλυψώ-Δήμητρα του Παναγιώτη
12:30: Μουσιώνη Χρυσούλα του Στεφάνου
12:30: Μούσουρα Ιωάννα του Νικολάου
12:30: Μουσσά Ανθή του Παναγιώτη
12:30: Μουστρή Αγάπη του Κωνσταντίνου
13:30: Μπαζάνη Ειρήνη-Ελένη του Σεραφείμ
13:30: Μπαούση Αλεξάνδρα του Ιωάννη
13:30: Μπάρλα Μυρσίνη του Γεωργίου
13:30: Μπάρμπα Λαμπρινή του Θωμά
13:30: Μπατζέρη Χριστίνα-Πωλίνα του Δισέβο
15:30: Μπένου Νεφέλη του Αλέξιου
15:30: Μπερτοδούλου Αικατερίνη του Ευαγγέλου
15:30: Μπίκου Ελένη του Γεωργίου
15:30: Μπιμπλή Νικολαίς του Γεωργίου
15:30: Μπιτχαβά Ζωή του Βασιλείου
16:30: Μπογοσιάν Ανούς του Μιγκιρδίτς
16:30: Μπόη Μαρία-Ελένη του Χρήστου
16:30: Μπολλάτη Χρύσα του Μπαρδούλ
16:30: Μποτσάκη Ελισάβετ-Μαρία του Σωτηρίου
17:30: Μπουλαμάκη Παναγιωτίτσα-Χαρίκλεια του Γεωργίου
17:30: Μπουραντώνη Σοφία του Δημητρίου
17:30: Μπουρνιά Κωνσταντίνα του Νικολάου
17:30: Μπουτσίνη Μαρία-Μαργαρίτα του Εμμανουήλ
 
Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Μποφίλη Νεφέλη του Γεωργίου
11:30: Μυρωδιά Δήμητρα-Μελία του Αντωνίου
11:30: Νάτσιου Αριάδνη του Βαγγέλη
11:30: Νεκταρίου Αικατερίνη του Βασιλείου
11:30: Νιαροπέτρου Αναστασία του Κυριάκου
12:30: Νικητέα Δήμητρα του Γεωργίου
12:30: Νικητοπούλου Μαρίνα του Νικολάου
12:30: Νικολαίδου Ελισάβετ του Κωνσταντίνου
12:30: Νικολάου Αλεξάνδρα του Παρασκευά
13:30: Νικολάου Παρασκευή του Γεωργίου
13:30: Νικολάου Σταυρούλα του Δημητρίου
13:30: Νικολετάτου Ζωή του Ιωάννη
13:30: Νικολιδάκη Ελένη του Γεωργίου
13:30: Νιφόρα Ειρήνη-Ραφαέλα του Σωτηρίου
15:30: Νταβία Στέλλα-Μαρία του Αγγέλου
15:30: Ντάτσικα Θεοδώρα του Γεωργίου
15:30: Ντουλάκη Ειρήνη-Μαρία του Αναστασίου
15:30: Ξεφτέρη Ουρανία του Ευαγγέλου
16:30: Ξυγκόρου Ευγενία του Αναστασίου
16:30: Οικονομάκη Γρηγορία-Καλλιόπη του Νικήτα
16:30: Οικονόμου Εμμανουέλα του Νικολάου
16:30: Ομορεγκιέ Νεανθη δανάη του Λαμπερτ
16:30: Ονουφριάδου Δήμητρα του Μιλτιάδη
17:30: Ουρσουζίδου Χαρίκλεια του Γεωργίου
17:30: Παληοθόδωρου Χρυσούλα-Σήλια του Κωνστανατίνου
17:30: Παναγιωταρέα-Αγγελέτου Ερωφίλη του Θεοδώρου
17:30: Παναγιώτου Αφροδίτη-Ιωάννα του Παναγιώτη
 
Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Παναγοπούλου Μαρία του Ιωάννη
11:30: Πανδή Ιωαννέτα του Αυρηλίου
11:30: Πάντου Τριανταφυλλιά του Γεωργίου
11:30: Παντούλη Αικατερίνη του Χριστοφόρου
11:30: Παπαβασιλείου Σεμέλη του Ιωάννη
12:30: Παπαγεωργίου Μαρία του Αθανασίου
12:30: Παπαδάκη Μαρία του Μιχαήλ
12:30: Παπαδοπούλου Χριστίνα του Γεωργίου-Αγγέλου
12:30: Παπαζάχου Ελένη του Γεωργίου
13:30: Παπαζήκου Αθανασία του Νικολάου
13:30: Παπακυριακοπούλου Μιχαέλα του Δημητρίου
13:30: Παπακυριακού Κλαίρη-Ραφαέλλα του Μιχάλη
13:30: Παπακωνσταντίνου Δανάη του Ιωάννη
13:30: Παπαντίδου Σωτηρία του Ιορδάνη
13:30: Παπαντωνίου Κυβέλη του Χριστάκη
15:30: Παπαποστόλου Τερψιχόρη-Ιωάννα του Αθανασίου
15:30: Παπασταματίου Δανάη-Χρυσάνθη του Νικολάου
15:30: Παπαφακλή Μαρία του Γερασίμου
15:30: Παπουτσή Ιωάννα του Ηλία
15:30: Παππά Αλεξάνδρα του Χρήστου
16:30: Παππά Ιουλία του Απόστολου
16:30: Πασσά Μιχαέλα του Νικήτα
16:30: Πασχαλίδη Αμαλία του Ελευθερίου
16:30: Παυλίδη Δέσποινα του Θεοφάνη
17:30: Περίδη Σοφία του Ορφέα
17:30: Πετρίδη Μυρσίνη-Φιλοθέη του Παναγιώτη
17:30: Πετροπούλου Καλλιόπη του Σωτηρίου
17:30: Πιτσή Νεφέλη-Μαριάμ του Νικολάου
 
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2017
11:30: Πολυδώρου Ελένη του Βασιλείου
11:30: Πολυζώνη Χριστίνα-Μελίνα του Βασιλείου
11:30: Πολυχρονάκη Ουρανία του Μιχαήλ
11:30: Πουζάνοβα Αλίνα του Αντρίς
11:30: Πούλου Ευαγγελία του Κωνσταντίνου
12:30: Πρατσινάκη Μυρτώ του Βασιλείου
12:30: Πρίμου Ραφαέλλα του Ευαγγέλου
12:30: Ραζή-Αλεξανδρατού Αργυρώ-Αγγελική του Σπυρίδωνος
12:30: Ραϊστέλλη Μαρία του Βασιλείου
13:30: Ραπτοπούλου Κωνσταντίνα του Βασιλείου
13:30: Ρέππα Εμμανουέλα του Χρήστου
13:30: Ροδοπούλου Χρυσάνθη του Κωνσταντίνου
13:30: Ροροπούλου Ανθή-Δήμητρα του Ανδρέα
13:30: Ρουσομάνη Νίκη του Αστερίου
15:30: Σαββίδη Φωτεινή του Ελευθερίου
15:30: Σαματίδου Στέλλα-Μαρία του Γεωργίου
15:30: Σαράντη Ελπινίκη του Κυριάκου
15:30: Σαρτέρη Βικτώρια-Μαρία του Δημητρίου-Ιωάννη
15:30: Σαχινιάν Ναρότ του Χαράϊερ
16:30: Σεβαστοπούλου Δανάη-Κωνσταντίνα του Βασιλείου
16:30: Σεγκάϊ Φατιέτα του Ταχίρ
16:30: Σέχη Όλγα του Πέτρου
16:30: Σιγαλού Ζωή του Γεωργίου
16:30: Σιδερή Αλεξάνδρα του Εμμανουήλ
17:30: Σίκλα Μαρίνα του Φιλίππου
17:30: Σίσκου Ιωάννα του Χρήστου
17:30: Σιώτου Μαρίνα-Μαρία του Κωνσταντίνου
17:30: Σκαλκώτου Πηνελόπη του Σταύρου
17:30: Σκαρώνη Μαρία-Ελένη του Ηλία
 
Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2017
11:30: Σκιαδά Βασιλική του Γεωργίου-Ιωάννη
11:30: Σκλαβούνου Παναγιώτα του Ιωάννη
11:30: Σκορδαρά Αφροδίτη του Νικολάου
11:30: Σόβολου Αφροδίτη του Γεωργίου
11:30: Σούλι Μέγκι του Ντριτάν
12:30: Σουλιώτη Γεωργία του Ιωάννη
12:30: Σουρμελάκη Ειρήνη-Αγάπη του Θωμά
12:30: Σοφαδίτη Γεωργία-Σταματίνα του Κωνσταντίνου
12:30: Σπανάκη Αθηνά του Ευαγγέλου
13:30: Σπαχαί Αιμιλία του Μαξίμ
13:30: Σπύρου Ελένη του Δημητρίου
13:30: Στάθη Ελένη του Μελέτιου
13:30: Σταμάτη Αγγελική-Παυλίνα του Νικολάου
13:30: Σταματοπούλου Δανάη-Κυριακή του Παναγιώτη
13:30: Σταμοπούλου Ευαγγελία του Παναγιώτη
15:30: Σταυριανού Μαρία-Πηνελόπη του Φωτίου
15:30: Σταυροπούλου Παναγιώτα-Βαλεντίνα του Γεωργίου
15:30: Σταύρου Ελένη του Σταύρου
15:30: Στεφανίδου Ευστρατία του Στεφάνου
15:30: Στυλιανίδη Μαρία του Ιωάννη
16:30: Στυλιανού Σοφία του Αριστοτέλη
16:30: Συμεωνίδου Άννα του Παντελεήμονος
16:30: Σωκαρά Κωνσταντίνα-Δήμητρα του Παναγιώτη
16:30: Σωτηριάδη Μαρία-Μιχαέλα του Ιωάννη
17:30: Σωτηρίου Αποστολία του Βασιλείου
17:30: Σωτηροπούλου Σοφία-Σαββίνα του Βασιλείου
17:30: Σωτηροπούλου Στεφανία του Ηλία
17:30: Ταγκαλίδη Αναστασία-Γεωργία του Ανθίμου
 
Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2017
11:30: Τασούλα Μαγδαληνή του Κωνσταντίνου
11:30: Τζαλαβρά Θεοφανώ του Χρήστου
11:30: Τζιγερτζή Ελένη-Μαρίνα του Αθανασίου
11:30: Τζίνη Ευαγγελία του Ανδρέα
11:30: Τζουάνη Βασιλική του Γεωργίου
12:30: Τοκαλάκη Μαρία του Γεωργίου
12:30: Τουμάση Αγάθη-Αναστασία του Χαράλαμπου
12:30: Τούμπουρου Ελένη-Ματθίλδη του Μιχαήλ
12:30: Τουρανάκου Αικατερίνη του Δημητρίου
13:30: Τουρή Βαλεριανή-Νταϊάνα του Γεωργίου
13:30: Τράκα Άλκηστις-Δήμητρα του Ανδρέα
13:30: Τραμπούλη Διονυσία του Εμμανουήλ
13:30: Τρέχα Στυλιανή του Μιχαήλ
13:30: Τριανταφύλλου Αικατερίνη του Αθανασίου
15:30: Τριανταφύλλου Βαρβάρα Ελένη του Αργυρίου
15:30: Τριανταφύλλου Ελευθερία-Μαρία του Αργυρίου
15:30: Τσαγιάννη Κωνσταντίνα του Δημητρίου
15:30: Τσάκαλη Μαρί-Δήμητρα του Δημητρίου
15:30: Τσακλίδου Ελένη του Αντρέϊ
16:30: Τσάκωνα Χριστίνα του Νικολάου
16:30: Τσαλίκη Ελισάβετ του Σπυρίδωνος
16:30: Τσαλκιτζή Ρουμιάνα-Σταματίνα του Μιχαήλ
16:30: Τσάφα Σαβίνα του Γεωργίου
16:30: Τσιακάλου Θάλεια-Όλγα του Κωνσταντίνου
17:30: Τσιακίρη Χρύσα του Βασιλείου
17:30: Τσικμανλή Χρυσή-Δήμητρα του Χρήστου
17:30: Τσικριτσάκη Δήμητρα του Γεωργίου
17:30: Τσιμπριμάνη Αργυρώ του Γεωργίου
 
Πέμπτη 5 Οκτωβρίου 2017
11:30: Τσίντζηρα Γεωργία του Ανδρέα
11:30: Τσιρίδου Σταματίνα του Γεωργίου
11:30: Τσίτσου Κανέλλα του Βασιλείου
11:30: Τσολερίδου Ελισάβετ Χρήστου
11:30: Τσούκαλη Κωνσταντίνα-Διονυσία του Νικολάου
12:30: Τσούτσα Δέσποινα του Δημητρίου
12:30: Τύπου Ελένη του Αθανασίου
12:30: Φαρμάκη Μαρία-Βασιλική του Θεοφάνη
12:30: Φελέσκουρα Αλεξάνδρα του Παναγιώτη
12:30: Φερτίδη Ελένη του Γεωργίου
13:30: Φιλίδου Δανάη-Αρσενία του Παύλου
13:30: Φιλιππακοπούλου Ηλιάνα του Τριαντάφυλλου
13:30: Φιλοπούλου Μαρία του Νικολάου
15:30: Φιούρη Χαρίκλεια του Θεοδώρου
15:30: Φουρκιώτη Μαρία του Γεωργίου
15:30: Φραγγεδάκη Μαρία του Παναγιώτη
15:30: Φραγκιαδάκη-Οσπέτση Αλεξάνδρα του Στυλιανού
15:30: Φράγκου Λαζάρια του Γεωργίου
16:30: Φρουδαράκη Ιωάννα του Γεωργίου
16:30: Φωτοπούλου Ευτυχία του Παναγιώτη
16:30: Χαλκιά Άννα του Βασιλείου
16:30: Χαλκίδη Αργυρώ του Νικολάου
16:30: Χαλκίδου Δέσποινα του Λάζαρου
17:30: Χαμαλέλλη Βασιλική-Ταξιαρχούλα του Παναγιώτη
17:30: Χαντζή Αδαμαντία του Κωνσταντίνου
17:30: Χαριτοπούλου Ευαγγελία του Νικολάου
17:30: Χαρίτου Καλλιόπη του Παναγιώτη
17:30: Χασούρου Δάφνη-Χρυσούλα του Αργυρίου
 
Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2017
11:30: Χατζή Θεοδούλα-Θένια του Γεωργίου
11:30: Χατζηγεωργίου Μαρία του Κωνσταντίνου
11:30: Χατζηλάμπου Μαρία του Ιωάννη
11:30: Χατζησταθόγλου Ήρα-Μαρία του Ευστρατίου
11:30: Χατζηστάμου Μαρία-Δανάη του Ιωάννη
12:30: Χατζηχριστοδούλου Μαρία του Ξενοφώντος
12:30: Χατζοπούλου Φαίδρα του Αθανασίου
12:30: Χελιουδάκη Κωνσταντίνα-Βαλεντίνη
12:30: Χονδροπούλου Περίκλεια-Μακένδα του Αστερίου
12:30: Χουζούρη Μαρία-Ειρήνη του Δημητρίου
13:30: Χουλάκη Αλεξάνδρα του Δημητρίου
13:30: Χούλη Εμμανουέλα-Τσαμπίκα του Πανταζή
13:30: Χριστάνα Ευαγγελία του Νικολάου
13:30: Χριστιθανοπούλου Ανθούλα του Δημητρίου
14:30: Χρυσίδου Αννέτα του Χρήστου
14:30: Χρυσικού Βασιλική του Θωμά
14:30: Ψαρρού Γλυκερία του Αργυρίου
 
 
ΑΓΟΡΙΑ
 
Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Αγγελάκης Ιωάννης του Βασιλείου
11:30: Αλαφογιάννης Άγγελος του Κωνσταντίνου
12:30: Αλεφάντης Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου
12:30: Ανδριανόπουλος Σπυρίδων του Παναγιώτη
13:30: Ανδριόπουλος Σταύρος του Γεωργίου
13:30: Αντωνίου Θάνος του Χρύσανθου
13:30: Απλαδάς Δημήτριος του Γεωργίου
15:30: Αποσκίτης Ιωάννης του Λεωνίδα
15:30: Αρβανίτης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
16:30: Αρβανίτης Δημητριος του Σπύρου
16:30: Αργύρης Ορέστης του Νικολάου
17:30: Αρτεμισιάδης Μιχαήλ του Ηρακλή
17:30: Βαμβακάς Αλέξιος του Δημητρίου
17:30: Βάρσος Ιωάννης του Εμμανουήλ
 
Δευτέρα 18 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Βασιλειάδης Θωμάς του Βασιλείου
11:30: Βασιλείου Έκτορας του Αχιλλέα
12:30: Βασιλόπουλος Αλέξανδρος-Βασίλειος του Σπυρίδωνος
12:30: Βιτσαράς Στυλιανός του Σταύρου
13:30: Βουλγαράκης Νικόλαος του Ευαγγέλου
13:30: Βρανάς Γκένις του Γκεζίμ
13:30: Βράχας Θεόδωρος του Παντελή
15:30: Γερακάρης Παναγιώτης του Λεωνίδα
15:30: Γεωργιάδης Αιμίλιος-Χρυσοβαλάντης του Δημητρίου
16:30: Γεωργίου Μιχαήλ-Μάριος του Ιωάννη
16:30: Γεωργίου Ορέστης του Ιωάννη
17:30: Γεωργόπουλος Εμμανουήλ του Χαράλαμπου
17:30: Γεωργουδάκης Χρήστος του Ιωάννη
17:30: Γεωργούλας Αναστάσιος του Χρήστου
 
Τρίτη 19 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Γιάννης Γεώργιος του Μιχάλη
11:30: Γιέτος Γεώργιος του Στυλιανού
12:30: Γκρίνιας Γεώργιος του Δημητρίου
12:30: Γραμματικόπουλος Νικόλαος του Αχιλλέα
13:30: Δαλαμήτρας Αλέξανδρος του Ευάγγελου
13:30: Δεληδημούδης Κωνσταντίνος του Νικολάου
15:30: Δέλλας Βασίλειος του Μάρκου
15:30: Δεμελίδης Γεώργιος του Ιωάννη
16:30: Δημόπουλος Σταύρος του Αθανασίου
16:30: Δημόπουλος Στυλιανός του Θεοφάνη
17:30: Δράκος Κωνσταντίνος του Αναστασίου
17:30: Δραμηλαράκης Εμμανουήλ του Μανούσο
 
Τετάρτη 20 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Ελευθεριάδης Ηλίας του Κωνσταντίνοιυ
11:30: Έντμαν Αλέξιος του Χάνς-Τόμας
12:30: Ζαχαριάδης Παναγιώτης-Ραφαήλ του Κωνσταντίνου
12:30: Ζέρβας Δημήτριος του Παναγιώτη
13:30: Θεοδωράκης Μιχαήλ-Παρασκευάς του Νεκτάριου
13:30: Θεοδωρακόπουλος Θεόδωρος του Παναγιώτη
15:30: Ιατρού-Ξενικός Νικόλαος του Αναστασίου
15:30: Καζαμίας Αλκιβιάδης του Γεωργίου
16:30: Κακάκιος Γεωργιος του Ιωάννη
16:30: Καλισκάμης Παναγιώτης του Εμμανουήλ
17:30: Κανάκης Βασίλειος του Μελετίου
17:30: Καπούλας Στυλιανός του Χαράλαμπου
17:30: Καπουράνη Δημητράκη του Λάμπρο
 
Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Καραγιάννης Σωτήριος του Γεωργίου
11:30: Καραμπίνας Στυλιανός του Δημητρίου
12:30: Καρανάσιος Κωνσταντίνος του Βασιλείου
12:30: Καρόζας Νικόλαος του Κωνσταντίνου
13:30: Καρουζάκης Ιωάννης του Γεωργίου
13:30: Καρυδόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου
15:30: Καρώνης Γεράσιμος του Βασιλείου
15:30: Κασαπίδης Άρης του Γεωργίου
16:30: Καστρινάκης Σταύρος του Χρήστου
16:30: Κατούνης Νικόλαος του Δημητρίου
17:30: Κάτσενος Ανδρέας του Κωνσταντίνου
17:30: Κατσιφής Γεώργιος του Ιωάννη
 
Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Κεκρίδης Σπυρίδων του Νικολάου
11:30: Κιμιωνής Πάρις του Ιωάννη
12:30: Κόκκαλης Απόστολος-Αθανάσιος του Δημητρίου
12:30: Κολοβός Αντώνιος του Παναγιώτη
13:30: Κολοκοτρώνης Μιχάλης του Παναγιώτη
13:30: Κομνηνόγλου Γεώργιος του Πατρόκλου
13:30: Κόνιαρης Αθανάσιος του Πέτρου
15:30: Κοντογιώργης Φιλίππος του Γεωργίου
15:30: Κορογιαννάκης Παναγιώτης του Γεωργίου
16:30: Κοσσυβάκης Γεώργιος-Κωνσταντίνος του Αλκιβιάδη
16:30: Κότσογλου Παναγιώτης του Ιωάννη
17:30: Κούκος Άγγελος του Γεωργίου
17:30: Κούλογλου-Μαντζαβίνος Δημήτρης του Στέλιου
17:30: Κουμπιάδης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
17:30: Κούρλας Γεώργιος του Ιωάννη
 
Δευτέρα 25 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Κούτελης Παναγιώτης του Γεωργίου
11:30: Κουτσκουδής-Βουρλής Μιχάλης του Παναγιώτη
12:30: Κουτσούλης Δημήτριος του Μάνθου
12:30: Κυπραίος Δημήτριος του Αλεξάνδρου
13:30: Κυπριώτης Χρήστος του Θεοδώρου
13:30: Κυριαζής Λουκάς του Ιωάννη
13:30: Κωνσταντίνου Γεώργιος του Γεωργίου
15:30: Κωνσταντίνου Ιωάννης του Ευαγγέλου
15:30: Λαμπάκης Νικόλαος του Εμμανουήλ
16:30: Λάμπρου Ιωάννης του Στεφάνου
16:30: Λάσκος Νικόλαος του Κωνσταντίνου
17:30: Λιαρόπουλος Παναγιώτης του Ιωάννη
17:30: Λιονάκης Νεκτάριος του Μιχαήλ
17:30: Λοίζος Χρήστος του Νικολάου
 
Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Μαγκαβέτσος Θεόδωρος του Ιωάννη
11:30: Μάλεσης Δημήτριος του Γεωργίου
12:30: Μάνθος Μάριος του Χρυσοστόμου
12:30: Μάντσος Κωνσταντίνος του Νικολάου
13:30: Μαραγκουδάκης Σπυρίδων του Γεωργίου
13:30: Μαρκάκης Μιχαήλ του Νικολάου
15:30: Μαρνάς Νικόλαος του Δημητρίου
15:30: Μαστρογιαννόπουλος Στέφανος του Σταματίου
16:30: Ματσούρης Γρηγόριος του Σταύρου
16:30: Μεσημβρινός Μιχαήλ του Δημητρίου
17:30: Μηλιώνης Βασίλειος του Μιχαήλ
17:30: Μητσιόπουλος Χαρίλαος του Κωνσταντίνου
 
Τετάρτη 27 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Μικρόπουλος Λεωνίδας του Αναστασίου
11:30: Μιχελάκης Γεώργιος του Μιχαήλ
12:30: Μόσχος Πολύκαρπος του Γεωργίου
12:30: Μπάντζης Ευστράτιος του Κωνσταντίνος
13:30: Μπάστας Ιωάννης του Γεράσιμου
13:30: Μπέρτσος Αντώνιος του Γεωργίου
15:30: Μπίμης Αναστάσιος του Ιωάννη
15:30: Μπουνόβας Ιωάννης του Μιχαήλ
16:30: Μπούρας Δημήτριος του Νικολάου
16:30: Μυστακέλης Κυριάκος του Μιχαήλ
17:30: Νάστος Δημήτριος του Παναγιώτη
17:30: Νάτσικας Αθανάσιος του Αντωνίου
 
Πέμπτη 28 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Νικολάου Δημήτριος του Κλέωνος-Αντωνίου
11:30: Νικολάου Νίκος-Ευάγγελος του Δημητρίου
12:30: Νιώτης Νικόλαος του Ιωάννη
12:30: Νορμάντ-Ψύλλας Εμμανουήλ του Πασκάλ
13:30: Ντάβος Γεώργιος του Παναγιώτη
13:30: Ντάσης Νικόλαος του Σωτηρίου
15:30: Ντιλιλίγκας Ευάγγελος του Χρήστου
15:30: Οικονομίδης Δημήτριος του Χαρίλαου
16:30: Οικονομίδης Λάμπρος του Μιχαήλ
16:30: Ορφανουδάκης Κωνσταντίνος του Κωνσταντίνου
17:30: Πάγια Άλσο του Σοκόλ
17:30: Παγουλάτος Οδυσσεύς του Νικολάου
 
Παρασκευή 29 Σεπτεμβρίου 2017
11:30: Παπαγεωργίου Κωνσταντίνος του Μιχαήλ
11:30: Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ιωάννη
12:30: Παπαδόπουλος Φίλιππος-Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου
12:30: Παπακωνσταντίνου-Τζοβανάκης Δημήτριος του Σπυρίδωνος
13:30: Παπανικολάου Νικόλαος του Ανδρέα
13:30: Παπουτσής Ελευθέριος του Νικολάου
15:30: Παππάς Αλέξανδρος του Παναγιώτη
15:30: Παυλίδης Γεώργιος του Λαζάρου
16:30: Περγαντάς Σπυρίδων-Συμεών του Γεωργίου
16:30: Περτσινίδης Στέργιος του Δημητρίου
17:30: Πετρίτσης Αναστάσιος του Σπυρίδωνος
17:30: Πετρίχος Αλέξανδρος του Πέτρου
 
Δευτέρα 2 Οκτωβρίου 2017
11:30: Πλέσσας Στυλιανός του Κωνσταντίνου
11:30: Πνευματικάτος Ευάγγελος του Ηλία
12:30: Προσπαθόπουλος Μιχαήλ του Αριστείδη
12:30: Ρέππας Κωνσταντίνος του Κωνσταντίνου
13:30: Σάμαα Κωνσταντίνος του Γεωργίου
13:30: Σανιδάς Ιωάννης του Αποστόλου
15:30: Σάουκ Αλέξανδρος-Ναζίμπ του Ναζίχ
15:30: Σιαίνης Ταξιάρχης του Νικολάου
16:30: Σιδηρόπουλος Ιωάννης του Παύλου
16:30: Σίντορ Θεόδωρος του Μάρεκ-Βόιτσιεχ
17:30: Σιώζος Κωνσταντίνος-Ανδρέας του Αθανασίου
17:30: Σκαρλάτος Γεώργιος του Ευσταθίου
 
Τρίτη 3 Οκτωβρίου 2017
11:30: Σκούπας Ευάγγελος του Παντελή
11:30: Σμαίλης Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου
12:30: Σολωμού Σταύρος του Σόλωνα
12:30: Σουρίλας Αθανάσιος-Λεόντιος του Αναστασίου
13:30: Σουφτάς ευθύμιος του Αστέριου
13:30: Σπαής ΄Αγγελος του Παύλου
13:30: Σπανός Αχιλλέας του Νικολάου
15:30: Σταμάτης Ζήσης του Προκοπίου
15:30: Σταυρακάκης Ανδρέας του Δημοσθένη
16:30: Σταυρίδης Χρήστος του Αθανασίου
16:30: Στύλος Ορέστης του Δημητρίου
17:30: Συλλογίδης Χρήστος του Σάββα
17:30: Συρίγος Νικόλαος του Κωνσταντίνου
 
Τετάρτη 4 Οκτωβρίου 2017
11:30: Τανής Θεοδόσιος του Δημητρίου
11:30: Τάνης Παύλος του Κωνσταντίνου
12:30: Τζιατζιάφης Αθανάσιος του Ιωάννη
12:30: Τζίτζης Συμεών του Ιωάννη
13:30: Τζιώνας Ιωάννης του Ελευθερίου
13:30: Τούντας Σταμάτιος του Ανδρέα
15:30: Τριαντάκης Ιωάννης του Ξενοφώντος
15:30: Τριαντακωνσταντής Κωνσταντίνος του Ιωάννη
16:30: Τσακμακίδης Ερμής του Θεοφάνη
16:30: Τσακμακίδης Ιωάννης του Χρήστου
17:30: Τσάλμας Δημήτριος του Χρήστου
17:30: Τσέρος Αναστάσιος του Βαγγέλη
 
Πέμπτη 5 Οκτωβρίου 2017
11:30: Τσικές Μάριος του Μαργαρίτη
11:30: Τσολάκης Νικόλαος του Δημητρίου
12:30: Τσουμάνης Σταύρος του Δημητρίου
12:30: Τσούμπας Αναστάσιος του Βασιλείου
13:30: Τυροβολάς Ιωάννης του Δημοσθένη
13:30: Τυρογαλάς Αναστάσιος του Διονυσίου
15:30: Φακορέλλης Σταμάτιος του Αθανασίου
15:30: Φασόης Ιωάννης του Χρήστου
16:30: Φασούλας Γεώργιος του Κωνσταντίνου
16:30: Φιλιππίδης Δημήτριος του Πέτρου
17:30: Φούρτζης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
17:30: Φουτσιτζής Δημήτριος-Όθων του Πασχάλη
 
Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2017
11:30: Φράγκος Γεώργιος του Ιωάννη
11:30: Φραγκούλης Αργύρης-Παναγιώτης του Επαμεινώνδα
12:30: Χασιρτζόγλου Μάρκος του Ευστρατίου
12:30: Χατζόπουλος Πέτρος του Ιωάννη
13:30: Χορταριάς Νικόλαος του Χρήστου
13:30: Χριστοδούλου Γεώργιος του Ανδρέα
13:30: Ψαράκος Δημήτριοςτου Ανδρέα
13:30: Ψώνης Χρήστος του Κωνσταντίνου

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ